Navigace: přeskočit navigaci

Index » Domény » Domény CZ » CZ.NIC

CZ.NIC

CZ.NIC, z. s. p. o., je zájmové sdružení právnických osob, založené roku 1998 předními poskytovateli internetových služeb.

V současné době má již více než 100 členů. Hlavní činností sdružení je provozování registru doménových jmen .CZ a 0.2.4.e164.arpa (ENUM), zabezpečení provozu domény nejvyšší úrovně CZ a osvěta v oblasti doménových jmen.

V současné době se sdružení intenzivně věnuje rozšiřování systému ENUM, rozšiřování a vylepšování systému správy domén, zavádění DNSSEC a podpoře nových technologií a podpoře projektů prospěšných pro internetovou infrastrukturu v České republice.

CZ.NIC je členem mezinárodních organizací, které sdružují obdobné organizace ve světě (CENTR, ccNSO, ITU a dalších) a také členem sdružení EURid, spravujícího evropskou doménu .EU.

Na stránkách sdružení www.nic.cz je možné získat veškeré informace o doméně CZ a prohlížet informace o konkrétních doménách.test

Jak jste spokojeni s kvalitou nápovědy na této stránce? 0% 25% 50% 75% 100%
Hodnocení: Pošlete nám svůj názor na tuto stránku - pomůžete nám tím zlepšit její kvalitu.

Tento formulář slouží pouze ke zlepšení kvality nápovědy a proto prosím neočekávejte odpověď od naší technické podpory. Děkujeme za pochopení.

Tým zákaznické podpory
Napište číslici sto:

Přihlásit se na účet administraceHelp
CzechCzechSlovakSlovakEnglishEnglish