Navigace: přeskočit navigaci

Změna držitele COM, NET, ORG, INFO, BIZ domén

Změnu držitele domén COM, NET, ORG, INFO, BIZ je možno provést dvěma způsoby - online na základě emailového ověření a offline písemným potvrzením.

Žádost o úpravu držitele domény můžete vytvořit v našem rozhraní pro správu domén - Správa domén. Zadáte název domény, u které si přejete provést úpravu. Následně zvolíte ve spodní části obrazovky možnost - Upravit doménu (DNS, vlastník domény, kontakt) a poté máte možnost vyplnit informace k novému vlastníkovi domény. V dalším kroku vyberete způsob ověření:

Pouze částečná úprava některých údajů

V případě, že nedojde k úpravě u majitele domény v položkách - Jméno a příjmení a Společnost , je možné autorizaci požadavku na úpravu dalších položek řešit také formou přeposlání auth.id kódu pro převod domény.

V takovémto případě zašlete požadavek na úpravu konkrétního údaje v kontaktu majitele domény na zákaznickou podporu naší společnosti. Z naší strany bude zaslán tzv. auth.id kód na e-mail majitele domény. Po jeho přeposlání zpět na zákaznickou podporu bude požadavek na úpravu u majitele domény autorizován.

Jak jste spokojeni s kvalitou nápovědy na této stránce? 0% 25% 50% 75% 100%
Hodnocení: Pošlete nám svůj názor na tuto stránku - pomůžete nám tím zlepšit její kvalitu.

Tento formulář slouží pouze ke zlepšení kvality nápovědy a proto prosím neočekávejte odpověď od naší technické podpory. Děkujeme za pochopení.

Tým zákaznické podpory
Napište číslici sto:

Přihlásit se na účet administraceHelp
CzechCzechSlovakSlovakEnglishEnglish