Navigace: přeskočit navigaci

Index » Domény » Změna nameserverů u domén

Změna nameserverů u domén

Postup pro změnu nameserverů u domén se liší dle konkrétního typu domény. Níže uvádíme postup pro nejvíce využívané domény:

CZ domény

Pro změnu nameserverů u CZ domény použijte tento postup - Změna sady nameserverů.

EU domény

Pro změnu nameserverů u EU domén použijte tento postup - Změna nameserverů EU domény.

SK domény

Změnu nameserverů u SK domény je možno provést na základě autorizovaného emailového požadavku od zákazníka zaslaného na emailovou adresu zákaznické podpory. V požadavku je třeba uvést dva funkční nameservery (jeden primární a jeden sekundární).

Domény COM, NET, ORG, INFO, BIZ

Změnu nameserverů u domén COM, NET, ORG, INFO, BIZ je možné provést pouze na základě autorizovaného požadavku zaslaného na e-mail naší zákaznické podpory admin@zoner.cz . V tomto požadavku je potřeba uvést o jakou doménu se jedná a jaké nameservery (jeden primární a jeden sekundární) k této doméně chcete nastavit. U těchto domén je možné nastavit maximálně 3 nameservery.

V případě dalších typů domén, kontaktujte s autorizovaným požadavkem naši zákaznickou podporu na e-mailu admin@zoner.cz s uvedením konkrétní domény, u které si přejete změnit nameservery a požadovanými nameservery.

Jak jste spokojeni s kvalitou nápovědy na této stránce? 0% 25% 50% 75% 100%
Hodnocení: Pošlete nám svůj názor na tuto stránku - pomůžete nám tím zlepšit její kvalitu.

Tento formulář slouží pouze ke zlepšení kvality nápovědy a proto prosím neočekávejte odpověď od naší technické podpory. Děkujeme za pochopení.

Tým zákaznické podpory
Napište číslici sto:

Přihlásit se na účet administraceHelp
CzechCzechSlovakSlovakEnglishEnglish